606 85 85 85

info@sprava85.cz

Po - Pá 8:00 - 16:00

Top

Více jak 10 let jsme spolupracovali s bytovými družstvy po České republice a poskytovali jim naše služby. 20 let vykonáváme realitní činnost. Často jsme jednali s jednotlivými správci nemovitostí a přitom naráželi na stejné nedostatky. Úřední dny pondělí středa, nutnost docházet ke správci, neochota, vysoká cena, další poplatky spojené se správou (archivace spisů, potvrzení o bezdlužnosti, poštovné, poplatek za vyúčtování ad.), zbytečné papírování, nepřehlednost, malá nabídka přidružených služeb, pomalé vyřizování žádostí.

 

V roce 2016 jsme založili novou moderní správu nemovitostí, která tyto zastaralé přístupy odbourává. Díky novým technologiím má náš klient kdykoliv možnost přístupu do aplikace, kde najde veškeré dokumenty a finanční pohyby související se správou domu. Tím správu zpřehlední, výbor má okamžité informace a vlastník nemá potřebu získávat tyto informace od výboru nebo docházením ke správci.

 

Automatizací a digitalizací dochází k menší chybovosti při párování plateb, odpadá nutnost tisku papírů a ručního přiřazování.

 

Jsme středního věku, rozumíme moderním technologiím a umíme je využívat. Na druhu stranu chápeme i starší, kteří ocení cenu, spolehlivost a slušné jednání.

 

V rámci naší správy se neustále posouváme, což nás od standardních správců také odlišuje. Náš pracovní tým a nabídka služeb se neustále rozrůstá, což je další výhoda pro našeho klienta.