606 85 85 85

info@sprava85.cz

Po - Pá 8:00 - 16:00

Top

O nás

 

Dlouholeté zkušenosti v oblasti realit, financí a pohledávek spolu s využitím moderních technologií nás přiměly v roce 2015 vstoupit na trh správy nemovitostí s odlišným přístupem od běžných správních společností. Zejména díky modernímu sofistikovanému programu vám šetříme okolo 30% na ceně správy a tuto správu zpřehledníme online přístupem.

 

Náš program vám umožní sledovat průběh správy nejen na počítači, ale i v mobilní aplikaci na telefonu či tabletu. Máte tak kontrolu nad vašimi jednotlivými úhradami, stavem účtu domu, náklady domu, stavu fondu oprav nebo zbývající výši úvěru. Jsou zde i zaznamenány veškeré bankovní transakce včetně jejich zařazení do složek. Dále pak dodavatelské smlouvy, vyúčtování, stavy podružných měřidel a dalších dokumentů (stanov, prohlášení vlastníka, PENB, pojištění) včetně platných revizí s daty expirací. Prostřednictvím programu s námi můžete komunikovat, ohlašovat změny počtu osob, upravovat kontaktní informace a další.

 

Naším dalším cílem byla eliminace papírování na minimum. U nás nearchivujeme rozsáhlé složky obsahující výpisy z účtů, účetnictví, různé korespondence a upomínky. Vše je na externích uložištích a několikanásobně průběžně zálohováno. Samozřejmostí je zabezpečení dle nové vyhlášky GDPR o ochraně osobních údajů.

 

V rámci správy máme i několik desítek partnerů, kteří posyktují našim klientům slevy při nákupech nebo jiné výhody.

 

Spolupracujeme s advokátní kanceláří, která nabízí právní servis pro námi spravované domy s cenovým zvýhodněním a v případě podání žalob i bez poplatku.

 

Snažíme se nejen o finanční úsporu vlastníka bytu, ale i o optimalizaci nákladů domu – pojištění, revize, dodávky elektřiny nebo plynu, servisu výtahu, právní služby, různých oprav, a dalších. Vyjednáváme domu i jiné výhody s dodavateli.

 

Zajišťujeme výběrová řízení na opravy domu, pomůžeme s dotaci na zateplení domu, financováním nebo jen doporučíme prověřeného partnera, který nabízí seriózní jednání a slušnou cenu.

 

Mimo samotné správy vám rádi pomůžeme i s prodejem nebo pronájmem vašeho bytu, s řešením pohledávky, zajistíme výhodné pojištění nebo pomůžeme vyřídit bankovní úvěr. Můžete využít i našich partnerů, ať už zmiňované advokátní kanceláře, tak i soudního znalce v oboru nemovitostí, notáře, projektanta, veškeré řemeslníky, úklidovou firmu, kominíka, revizory a další.

 

Nechtěli jsme být zodpovědní jen po ekonomické a ekologické stránce, ale i pomáhat potřebným. Vybrali jsme 3 děti, které neměly to štěstí být zdravé a tyto každý měsíc podporujeme částkou 3,-Kč z bytu. O tomto se více dočtete v sekci Pomáháme. S přibývajícím počtem bytů do naší správy bychom rádi rozšířili i počet těchto dětí.

 

 

Jednatelé Ing. Martin Šíma a Jan Lukeš