Výhody

Naše správa nabízí řadu výhod. Od vlastního právního servisu, techniků až po řešení odečtů a vyúčtování tepla/vody. Máme pouze 2 měsíční výpovědní lhůtu.

Z pohodlí domova

Správu jsme koncipovali tak, aby vás nijak neobtěžovala a v případě potřeby vám byla snadno dostupná. Není potřeba nikam docházet, vše vyřídíte z pohodlí domova na jednom telefonním čísle od pondělí do pátku.

...a pokud trváte na osobním jednání, pak k nám můžete zavítat každý všední den od 8.00 do 16.00.

Tímto přístupem chráníte i své zdraví.

On-line 24/7

Zajímá vás za co se utrácely prostředky z účtu domu? Kolik byla faktura za různé opravy, dodávky vody, tepla, pojištění? Chcete mít přístup k dokumentům, smlouvám a zápisům z jednotlivých schůzí? Najdete zde i své předpisy, platby, spotřeby, veškerou komunikaci. To a více v nejmodernější aplikaci, kterou využíváme.

Program můžete mít i v chytrém telefonu nebo tabletu jako aplikaci.

Nižší cena

Víte kolik platíte v současnosti za správu vašeho domu? Víte, co vše pro vás stávající správce dělá? Máte výhody jako u nás?

S námi si jednoduše spočítáte, že vám ušetříme okolo 500,-Kč ročně. V naší ceně za správu je téměř vše, co je ke správě vašeho domu zapotřebí, proto se nemusíte bát dalších nesmyslných poplatků.

Vše se snažíme dělat jasně, jednoduše a srozumitelně.

Rozšířený přístup pro předsedu/výbor

Statutární orgán dostal důvěru a kompetentnost pro správu společenství. Program těmto členům dává rozšířený náhled do programu. Ostatní vlastníci mají některé údaje anonymizované z důvodu GDPR.

Výbor SVJ má v adresáři přístup ke kontaktům, informacím o dlužnících, insolvenčních řízeních, počtech uživatelů v jednotlivých bytech. Dále pak o předpisech a platbách všech vlastníků spolu s přehledem o komunikaci, upomínkách a vyúčtováních.


Slevová karta

V případě zájmu každý klient obdrží slevovou kartu k našim partnerům. Zde většinou získá slevu nebo nějakou jinou výhodu.

Snažili jsme se zajistit takové partnery, které každý vlastník bytu nebo společenství ocení. Jsou to stavebniny, vodocentrum, dřevoobchod, obchod s elektromateriálem, nábytkem či realitní kancelář.

Servis

I v této oblasti se snažíme být nejlepší. Pro váš dům nebo i jednotlivého vlastníka zajistíme zednické, instalatérské/topenářské, elektrikářské a jiné práce. Několik pracovníků technické části pracuje jen pro naše klienty.

Vše u nás vyřizuje technik na tel. čísle
724 850 851.